kayseri evden eve taşıma

Sigortalı evden eve nakliyat

Kayseri evden eve nakliyat Dursun nakliyat olarak firmamız eşyanız yüklenirken Özellikle evden eve ve kurumsal taşımacılıkta taşınacak vatandaşlarımızın firmalara ilk olarak sorduğu soru olan sigortalı taşıma konusunu ele almamız iyi olacak sigortadan nakliyat sigortası yaptırmaktadır evden eve nakliyat ta sigortalı denildiğinde sigortanın kapsamını müşteriye açıklık getirmek gerek. sigorta kapsamı aşağıda belirtilmiştir. Evden Eve Nakliye Sorumluluk Sigortası : Yüklenici firma“Eşya ve Sigorta Değer Listesini” esas alarak taşıtana ilave bir ücret tahakkuk ettirmeden ve Yüklenici bu maksatlı genel sigorta poliçesi şart ve koşulları çerçevesinde evden eve akliyat Sorumluluk Sigortası güvencesine dahil eder. Bu sözleşme ile taşıması yapılacak olan ev eşyaları taşıtan tarafından Eşya ve Sigorta Değer Listesini’ nde belirttiği bedel üzerinden Sigorta Şirketince sigorta kapsamına alınmıştır.

Müşterinin evindeki ev eşyalarının değerine bakılarak evden eve nakliyat yol sigortası  yapılır Evden eve nakliyat sigortası araç yol halindeyken Kaza Yangın aracın çalınması durumunda sigorta şirketi yaptırılan sigorta bedelini öder. Tv inizin kırılması beyaz eşyanın düşüp kırılması durumunda mobilyanın kırılması gibi durumlarda sigorta şirketi üçret ödememektedir. Bu tamamen firmanın guvenılır ve kaliteli bi evden eve nakiyat firması seçmeniz de .Evden eve taşıma firmaları yapılacak işi büyük çoğunlukla tam zararı  kapsamında sigortalamaktadırlar. Yani sadece eşya araç üzerinde iken aracın başına gelebilecek bir felaket sonucu eşyanın tamamen hasar görmesi durumunda sigorta devreye girmektedir.

kayseri evden eve ,kayseri evden eve nakliyat,şehirler arası nakliye,sigortalı kayseri evden eve kayseri evden eve Güvenli taşımacılık

kayseri evden eve nakliyat,kayseri sigortalı nakliyat ,kayseri evden eve nakliye ,kayseri şirketleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir