kayseri evden eve taşıma
HİZMETLERİMİZ

Evden eve nakliyat, ofis taşıma, eşya depolama ve diğer tüm kurumsal nakliye hizmetleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için 7/24 çalışmaktayız. Dilediğiniz zaman bize iletişim bilgilerimizden ulaşarak her türlü sorularınızı iletebilir ve bilgi alabilirsiniz.. Biz müşterilerimize kaliteli ve sorunsuz hizmet vermeyi ilke edindik. Şehiriçi ve şehirlerarası ev eşyalarını profesyonelce demontaj / montaj, ambalajlama, gümrükleme, depolama hizmetlerini uzman kadromuzla Ambalajlama; özellikle evden eve nakliyat için en can alıcı noktalardan biridir. İyi bir ambalaj ile karşılaşılabilecek olumsuz şartlarda zarar sıfıra indirgenebilir.

Dursun Nakliyat olarak biz ambalajlama konusunda uzman çalışanlarımız ile özenle çalışıyor, evden eve nakliyat’ta eşyalarınızı karton koli, karton fıçı, hava kabarcıklı naylonlar ve patpatlama sistemiyle güven altına alıyoruz. Paketlenecek eşyanızın türüne göre karton fıçı, koli ya da benzer gereçleri kullanarak güvenli bir şekilde, dış etkenlere karşı eşyalarınızı koruyarak güvenli bir şekilde taşıyoruz.

Müşterilerin evden eve nakliyat işinde en çok korktukları sorun eşyalarının kırılmasıdır. Eşyalarınızın tümü bizim için değerli eşyalardır ve bunun için evden eve nakliyatta eşyalarınıza gösterdiğimiz özen ve uzman çalışanlarımızın gayreti sayesinde sorunsuz bir nakliye işi gerçekleştirilmiş oluruz. .

 

Ambalajlama – Paketleme

Ambalajlama; özellikle evden eve nakliyat için en can alıcı noktalardan biridir. İyi bir ambalaj ile karşılaşılabilecek olumsuz şartlarda zarar sıfıra indirgenebilir. DURSUN Nakliyat olarak biz ambalajlama konusunda uzman çalışanlarımız ile özenle çalışıyor, evden eve nakliyat’ta eşyalarınızı karton koli, karton fıçı, hava kabarcıklı naylonlar ve patpatlama sistemiyle güven altına alıyoruz.

Kargo ve Parsiyel Eşya Taşıma

Dursun Nakliyat, diğer nakliye işlemlerinizin haricinde kargo ve parça eşya taşımacılığı içinde sizlerin hizmetinizde…
DURSUN Nakliyat ile Türkiye’nin her köşesine kargo ve parça eşya göndermeniz mümkün. DURSUN Nakliyat seferlerini günlük ve haftalık olarak yapar ve uygun zamanlarda teslimatları yapar.
Parça eşya taşımalarınıza kurumsal olarakta destek veriyoruz. Elinizde bulunan parça eşyaları zamana karşı yarışarak ve güvenli bir şekilde bir yerden diğer bir yere iletiyoruz.

Askılı Tekstil Taşımacılığı

Askılı tekstil ile ürünlerinizi eski stil olan kolilerde değil özel yapım ve standartlara uygun askılı dolap bulunan araçlarımızda taşıyoruz.
Bu sayede eşyalar alındığı gibi giden adreste teslim ediliyor. Dolaplar özel ve toz geçirmez olarak imal edildiğinden hiç bir sorun teşkil etmiyor. Pantolonlar, ceketler vb. kıyafetler kırışmadan nakliye süresince düzenli olarak kalabiliyor.
Her türlü tekstil gönderimlerinizin askılı taşımacılık hizmetimiz sayesinde şehir içi ve şehir dışı nakliyesini yapabilirsiniz

Ofis Taşımacılığı

DURSUN Nakliyat diğer alanlarda olduğu gibi Ofis taşımacılığını da daha kolay ve daha kullanışlı kılmak için gerekli çözümleri sizlere sunmayı amaçlar.
Ofis taşımacılığında ilk olarak expert elemanlarımız gelerek ofisi inceler ve bu inceleme sonrasında ofiste etüd çalışması yapılır. Eğer anlaşma sağlanırsa nakliye işlemi kağıt üzerine dökülür ve imzalanır. İşyeri sahibi direkt olarak şirketimizin müşteri temsilcisine muhattab olur.
Taşıma işleminin daha seri ve rahat olabilmesi için ofisi oda oda taşıyarak araçlara istifleriz. Demonte olması gereken masa-dolap vb. eşyalar demonte edilerek ambalajlanır ve araçlara yüklenir.
Tüm ofis eşyaları ithal pet graft kağıtlara sarılarak kolilere doldurulur ve onlarda araca yüklenir. Ayrıca bu eşyalarınız araca yüklenirken, indirilirken ve nakil işlemi boyunca sigortalıdır.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Kayseri evden eve nakliyat, kayseri evden eve, kayseri evden eve taşımacılık, evden eve kayseri, evden eve nakliyat kayseri, kayseri nakliyat, kayseri taşımacılık, kayseri taşımacılık firmaları, kayseri ev nakliyesi,
Evden eve nakliyat ta son yıllarda “sigortalı taşıma” devri başlamıştır. Bu sayede olası istenmeyen durumlarda evden eve nakliyat işlemi sırasında oluşabilecek zararları sigorta şirketleri karşılamaktadır. Kısaca taşınan malların sigortalanması olarak özetlenebilir. Her ne kadar sigortalanmış olsa da eşyalarınız anlaştığınız firmanın ambalajlama, paketleme ve depolanması da çok önem taşımaktadır. Anlaşma yapacağınız firmaların yukarıda yazılan özelliklere uymasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Evden eve taşımacılık kaliteli firmalar tarafından yapıldığı zaman taşıma sırasında ve taşındıktan sonraki zamanlarda nakliyat konusu ile ilgili başınız hiç bir zaman ağrımaz.

Gelinen noktada bizi tercih eden ve tavsiye eden müşterilerimize sonsuz Teşekkürlerimizi Sunarız…