kayseri evden eve taşıma
HAKIMIZDA

Dursun nakliyat ta taşıma işlemini gerçekleştirmeden önce evinize ekspertiz elemanlarımızı göndererek eşyalarınızı inceler ve ona göre araç temin edilir ve sigorta bedelini uygun şekilde hazırlayıp sözleşme imzalanır. Bu sayede eşyalarınız nakliyat süresince sigortalanmış olur. Evden eve nakliyat ve diğer nakliye işlerinde sigorta işlemi kuşkusuz çok önemlidir.

Dursun Nakliyat eşyalarınıza özen göstererek bir yerden diğer yere taşır. Sigorta poliçesi imzalandıktan sonra uzman kadromuz ile eşyalarınız evinizde demonte edilerek paketlenir ve muntazam bir şekilde araçlarımıza istif edilir. Eşyaları yerleştirirken de yine aynı şekilde araçtan muntazam bir şekilde indirerek özenle yerine yerleştirir ve monte ederiz.

kayseri evden eve nakliyat sektöründe önemli konulardan biride ambalaJlama dır. Değerli eşyalarınızın taşıma sırasında zarar görmesini istemiyorsanız eşyalarınızı emin ellere, Dursun evden eve nakliyat ‘a emanet edebilirsiniz. Çünkü firmamız müşteri memnuniyetini en ön planda tutmayı misyon edinmiştir. Evden eve nakliyat ve her türlü nakliye işlemleriniz için Dursun evden eve nakliyat Ev ve Ofis taşımacılığı Dursun evden eve nakliyat hizmetinizdedi